Vizyon / Misyon

VİZYONUMUZ

Yarattığı fark ile büyüyen, öncü, güçlü ve saygın, ülkenin lider inşaat şirketlerinden biri olmaktır.

MİSYONUMUZ

Güvenli, yüksek kaliteli ve çağın bir adım önünde inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak.

Kalite Politikası

Ali Gönençen İnşaat kurum kültüründe kalite, bir hedeften çok öncelik olarak tanımlanır. Projelerin planlama anından başlayıp uygulama sürecine ve teslimatına dek varlığını sürdüren, sonrasında da devam eden önemli bir önkoşul olarak kabul edilir. Gerçekleştirdiği projelerde, “kaliteli imalat”, “vaktinde teslim”, “doğru fiyat” ve “müşteri memnuniyetin”den oluşan kalite politikasına sahiptir.

Değerlerimiz

Daha iyi bir gelecek için doğruluğa tam bağlılık ile çalışırız. Öğrenmenin sonu olmadığına inanır, bilginin bize sonsuz fırsatlar sunduğunu biliriz. Herkesin düşüncelerine değer veririz, çünkü her birimizin işimize katacağı değerler vardır. Durmaksızın ilerlemek için meraklı olmanın ve ilham almanın önemine inanırız. Hayal edilmemişi hayal etmek ve henüz başarılmamışı başarmak için çalışmaya inanırız. Takım çalışmasına, fikirlerin paylaşılmasına birbirine destek olmanın gücüne inanırız. Sınırları zorlamanın ve olağan üstü sonuçlar yaratmanın ancak tutkuyla gerçekleşebileceğine inanırız. Güvenin işimizin başlangıç noktası olduğuna inanırız. Her projemizde sınırların dışına çıkmaya, fark yaratmaya çalışırız. Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi geleceğe taşıyacak kalıcı işler yapmanın peşindeyiz. Dünyanın neresinde olursa olsun imzamızı taşıyan her proje aynı yüksek kalite standartlarına sahiptir.